فروش زعفران سرگل قائنات

فروش زعفران سرگل قائنات

عمده ترین مراکز فروش زعفران در ایران در استان خراسان می باشد. پرفروش ترین زعفران در ایران زعفران سرگل قائنات است.

شهرستان قائنات در استان خراسان جنوبی واقع شده است که به دلیل اقلیم بسیار مناسب و شرایط آب و هوایی عالی یکی از بهترین مناطق تولید زعفران می باشد که زعفرانی که در این منطقه و یا هر شهرستان استان خراسان جنوبی تولید می شود دارای عیاری بسیار بالا و رنگ دهی زیادی است.

از دیگر محصولات کشاورزی این شهرستان می شود به زرشک و عناب و آلو اشاره نمود ولی در میان این محصولات زعفران قائنات بیشتر معروف است که آن هم به دلیل کیفیت زیاد آن می باشد.

ولی حتما برای خرید زعفران با برند شهرستان قائنات دقت نمایید چون به دلیل اینکه زعفران این منطقه بسیار عالی است و نامی از قدیم الایام آشنا برای ما ایرانی ها در زمینه ی این محصول است تقلب با نام های جعلی قائنات زیاد شده است پس بهتر است زعفران مورد نیاز خود را از مراکزی خریداری کنید که تحت نظارت سازمان بهداشت و استاندارد باشد.

زعفران سرگل

می شود پرمصرف ترین نوع زعفران در ایران را زعفران سرگل دانست، این نوع از محصول زعفران تشکیل شده است از کلاله های  زعفران بدون هرگونه سفیدی خامه و یا ناخالصی دیگر که درصورتی که شکسته موجود در آن کم و یا زیاد باشد به درجه یک و دو تقسیم می شود که اختلاف قیمتی حدود 150 تا 200 دارند.

زعفران سرگل از دو نوع دیگر زعفران به نام زعفران دخترپیچ و یا پوشال بدست می آید که قیمت آن نیز بر اساس این دو نوع محصول مشخص می شود. یکی از مراکز فروش زعفران سرگل در استان خراسان جنوبی شرکت بازرگانی لجنو می باشد که زعفران مرغوب و باکیفیت را با قیمتی مناسب به فروش می رساند.فروش زعفران سرگل قائنات

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − هفت =