خرید هرمثقال زعفران پوشال خراسان جنوبی

خرید هر مثقال زعفران پوشال خراسان جنوبی

هر مثقال زعفران پوشال درجه یک در بازار های شهرستان های استان خراسان جنوبی با قیمت 17000 تا 19000 تومان مورد خرید و فروش قرار می گیرد.

از جمله انواع زعفران که بیشترین زعفران جمع آوری شده در ایران به این شکل است زعفران پوشال می باشد که به درجه یک و دو و سه تقسیم می شود. وقتی گل زعفران را از زیر کاسبرگ آن به همراه کمی از ساقه جدا کنند به صورتی که سه کلاله ی زعفران به همراه دو تا سه میلیمتر از خامه سفید آن باقی بماند زعفران پوشال گویند که در بازار به چند نوع پوشال معمولی، قلمدار،شبه نگین تقسیم می شود.

تفاوت این سه نوع زعفران پوشال در نحوه ی خشک کردن آن می باشد که اگر زعفران دارای سه کلاله به صورت کاملا و درشت و صاف و بدون فر خوردگی باشد به آن زعفران پوشال قلمدار می گویند و چنانچه خامه ی این نوع از زعفران بسیار کم باشد و بدون ناخالصی باشد به آن شبه نگین گویند و اگر کلاله ها کمی فرخوردگی داشته باشد به زعفران پوشال معمولی معروف است. از ویژگی های این نوع از زعفران حالت کلاف مانند آن است که این نوع از محصول زعفران را به این نام مشهور کرده است.

قیمت زعفران پوشال

قیمت انواع زعفران پوشال براساس نوع آن متفاوت است و در هرکدام اختلاف قیمتی بین 200 هزار تومان در هر کیلو وجود دارد، زعفران پوشال معمولی در این میان کمترین قیمت و به همین ترتیب پس از آن زعفران پوشال قلمدار قرار دارد و پس از این نوع از زعفران پوشال زعفران شبه نگین دارای بالا ترین قیمت است که قیمت آن با قیمت زعفران سرگل ممتاز برابری می کند.

جهت خرید این نوع از زعفران در وزن های مورد دلخواهتان می توانید با بازرگانی زعفران لجنو تماس حاصل نمایید.خرید هرمثقال زعفران پوشال خراسان جنوبی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + هفت =