خرید یک کیلو زعفران سرگل تربت حیدریه

خرید یک کیلو زعفران سرگل تربت حیدریه

برای خرید یک کیلو زعفران سرگل تربت حیدریه می توانید از طریق اینترنتی با پایگاه های فروش مراجعه نمایید. این شهرستان یکی از اصلی ترین تولید کنندگان این محصول می باشد.

زعفران سرگل یکی از بهترین محصولات تولید شده در استان خراسان و به خصوص در شهرستان تربت حیدریه می باشد. برای اینکه از این محصول استفاده نمایید می توانید از طریق اینترنتی به سایت های خرید مراجعه نمایید. از این مراکز می توانید به صورت جزئی و عمده محصولات مورد نظر خود را خریداری نمایید. استفاده عمده مثلا به اندازه یک کیلو می تواند برای صنایع مختلف مانند تولید لبنیات و بستنی مناسب باشد. استفاده از روش آنلاین می تواند برای شما بسیار مقرون به صرفه تر و بهتر از سایر روش های خریداری این محصول باشد.

انواع زعفران سرگل ایرانی

زعفران سرگل در ایران به دو نوع درجه یک و درجه دو تولید می شود که در نوع درجه یک آن کمتر شاهد شکستگی در کلاله ها و سرقلم های زعفران هستیم و در این نوع از زعفران درشت بودن قلم های زعفران یکی از ویژگی های بارز آن می باشد ولی در نوع درجه دو این محصول درصد شکستگی کلاله های موجود در زعفران کمی بالاتر از نوع درجه یک آن می باشد و بیشترین زعفرانی که در داخل مصرف می شود و نوع مناسبی جهت مصارف گوناگون صنعتی و یا خانگی می باشد همین نوع درجه دو زعفران سرگل می باشد.

در ایران زعفران سرگل را به نام های دیگری از جمله زعفران سرقلم و ممتاز و یا سرگل ممتاز می شناسند. بیشترین نوع زعفرانی که در شهرستان تربت حیدریه تولید می شود زعفران پوشال می باشد که در انواع مختلفی جمع آوری می شود. سرگل شهرستان تربت حیدریه تهیه شده و ممتاز شده ی زعفران پوشال معمولی و یا قلمدار این شهرستان می باشد.خرید یک کیلو زعفران سرگل تربت حیدریه

                                                                 (زعفران لجنو، زعفران برتر)

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 6 =