عرضه و فروش کیلویی زعفران سرگل در تهران

عرضه و فروش زعفران سرگل درجه یک در تهران از طریق نمایندگی خرید زعفران لجنو در استان خراسان جنوبی در شهرستان فردوس انجام می گیرد.

مردم پایتخت می توانند برای تامین زعفران چه به صورت فله ای و یا بسته بندی جهت فروش در فروشگاههای مواد غذایی و یا استفاده از محصول فله ای زعفران جهت مصارف خانگی و یا صنعتی با بازرگانی لجنو تماس حاصل نمایند و زعفران را بدون واسطه و مستقیم با قیمتی بسیار مناسب خریداری کنند.

زعفران سرگل لجنو به دو روش متفاوت جمع آوری می شود که یا در همان ابتدا که گلها از زمین چیده می شوند سرقلم های زعفران از گل جدا شده و خشک می شوند و یا از محصول خشک شده ی زعفران دسته و یا پوشال فرآوری می شود که البته گرچه در نمونه ی نوع دوم در سرگل زعفران کمی شکسته وجود دارد ولی دارای عطری بسیار بالاتر از نوع دیگر می باشد.

قیمت زعفران سرگل

هر کیلو زعفران سرگل هم اکنون در بازار بین پنج میلیون و هفتصد تا شش میلیون تومان به صورت کلی و فله ای خرید و فروش می شود. تفاوت قیمت هایی که در انواع زعفران وجود دارد به دلیل نحوه ی جمع آوری زعفران می باشد به صورتی که در درجه بندی انواع زعفران از لحاظ قیمت زعفران سفید دارای پایین ترین قیمت می باشد که علت آن عدم وجود کلاله ی گل در آن می باشد پس از زعفران سفید نوع دخترپیچ این محصول و در درجه ی بعدی پوشال و پوشال قلمدار و پس از آنها زعفران سرگل، نگین و نگین سوپر دارای قیمت بالاتری هستند.

اختلاف قیمتی که بین زعفران دسته و زعفران سوپر نگین وجود دارد در هرکیلو بین سه تا چهار میلیون  تومان می باشد که دلیل این اختلاف قیمت نحوه خاص جمع آوری و تولید این دو محصول می باشد.عرضه و فروش کیلویی زعفران سرگل در تهران

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 1 =