فروش یک مثقال زعفران نگین درجه یک

فروش زعفران نگین درجه یک به صورت فله ای و یا بسته بندی شده در بسته های یک مثقالی از طریق همین سایت به صورت اینترنتی انجام می گیرد.

زعفران نگین یکی از بهترین انواع زعفران ایرانی است که به دلیل شیوه ی خاص جمع آوری و شکل ظاهری و عیار بالا دارای قیمتی بالاتر از انواع دیگر زعفران می باشد.در این نوع کلاله ها ی زعفران بدون هرگونه سفیدی کنج زعفران از گل ها جدا شده و با روش های خاصی خشک می شوند تا این کلاله ها به صورت کاملا صاف و بدون فرخوردگی جمع آوری شوند. میزان رنگ دهی و یا ماده کروسین موجود در زعفران نگین 250usp می باشد و ضخامت رشته های آن بیشتر و کاملا قرمز و یا all red می باشد.

بیشترین تولید از این محصول که به دو صورت نگین سوپر و نگین در بازار موجود می باشد به صورت بسته بندی شده و یا فله ای صادر می شود به صورتیکه هر چقدر از فصل برداشت زعفران دورتر می شویم به علت کمبود این محصول در بازار قیمت آن رو به افزایش می گذارد. هم اکنون قیمت هر کیلو زعفران نگین بین 7500 تا 8500 در هر گرم می باشد.

مضرات استفاده زیاد زعفران

مصرف بیش از اندازه زعفران باعث رقیق شدن بیش از اندازه ی خون و در نتیجه کاهش فشار خون می شود که در برخی از مواقع باعث خون دماغ و یا خونریزی های رحمی برای خانمها خواهد شد. خانمها بهتر است در ماه های اول بارداری در استفاده از زعفران دقت نمایند و یا استفاده از آن را به کلی کنار بگذارند زیرا در بخی از مواقع باعث سقط جنین می شود.

همچنین استفاده ی بیش از اندازه ی زعفران باعث سرگیجه، استفراغ، کاهش ضربان قلب، خونریزی پلک و بینی و بی حالی و در برخی موارد شاید منجر به مرگ شود. همچنین مصرف بیش از اندازه آن برای کلیه ها مضر می باشد و باعث کاهش اشتها و ایجاد سردرد می شود.فروش یک مثقال زعفران نگین درجه یک

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + پانزده =