خرید زعفران بسته بندی یک مثقالی سرگل

جهت خرید زعفران بسته بندی در وزن های مختلف از جمله انواع بسته بندی یک مثقالی می توانید با بازرگانی زعفران لجنو تماس بگیرید و محصولی باکیفیت و با قیمتی مناسب تهیه نمایید.

با توجه به اینکه زعفران یکی از گران ترین اقلام خوراکی در جهان به شمار می آید و با توجه به اینکه قابلیت شناسایی زعفران اصل از تقلبی کار آسانی نیست افرادی در بازار پیدا می شوند و برای کسب سود مضاعف دست به تقلب در این محصول می زنند به صورتی که برخی از افراد به دلیل استفاده از این زعفران تقلبی دچار امراض گوارشی می شوند. پس بهتر است در خرید زعفران حتما دقت نمایید.

اولین خصوصیت بارز زعفران اصل در این است که اگر مقداری از آن را در آب بریزید پس از گذشت چند دقیقه رنگ آب به صورت زرد متمایل می شود پس اگر در جایی فروشنده ای برای شما مقداری از محصولش را در آب ریخت و رنگ آب به سرعت قرمز شد بدانید این نوع محصول کاملا تقلبی می باشد.

بازرگانی زعفران لجنو سعی می کند محصولی را که بسته بندی و به بازار عرضه می کند به صورت مستقیم و بدون واسطه از کشاورزان در خراسان جنوبی خریداری کند تا هم محصول باکیفیت و هم با قیمت مناسب به دست مصرف کننده برسد.

خرید زعفران بسته بندی یک مثقالی سرگل
زعفران سرگل

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × یک =